Uudised Info Liikmed Galerii Kasulikku lugemist Viited

Fotoklubi paneb rebaste võimed proovile e. TTÜ SUURÜRITUS TUDENGIELU AVALÖÖK
17.08.2011 00:26

Esmaspäeval, 22. augustil toimub TTÜ suurüritus Tudengielu Avalöök 2011, mis algab orienteerumisega ning kulmineerub suure peoga TTÜ VI korpuses, kus peaesinejaks on Ska Faktor!

Kella 18:00-st algaval orienteerumisel on oma kontrollpunkti välja pannud ka fotoklubi. Testime verivärskete tudengite teadmisi fotograafiast ja sellega seonduvast. Eelmisel aastal toimunuga saab tutvuda siit: http://fotoklubi.tipikas.ee/pildid/eluparimpaev2010/

Seiklusmäng, kus peamine ei ole higi ja sportlikud võimed, vaid lõbu ja melu koos teiste 1000 rebasega, toimub TTÜ-s ja TTÜ lähiümbruses. Kontrollpunktides koordineerivad tegevusi ja panevad rebaseid ja tipikaid proovile TTÜ enda tudengiorganisatsioonid – sportastest, teadlasteni, fotograafidest peogurmaanideni. Kokku on seiklusmängul 13 kontrollpunkti (AIESEC, BEST-Estonia, Lapikud, TTÜ Fotoklubi, Kultuuriklubi, Säästva Arengu Klubi – SAK, TTÜ võrkpallurid, TTÜ rahvatantsuansambel Kuljus, Üliõpilasesindus, Sven Kõllamets, Tudengimaja, TTÜ spordi fännklubi, Tantsutüdrukud).

Vaata lisa http://www.kultuuriklubi.ee/rebasepesa/


TEHTUD! Vaata pilte siit!: http://fotoklubi.tipikas.ee/pildid/avalook_2011/

Tagasi
webmaster