Uudised Info Liikmed Galerii Kasulikku lugemist Viited

Fotoklubi kevadretk
08.06.2009 08:46

Seekordne fotoklubi kevadretk viis seltskonna seiklema Lääne-Eestisse, täpsemalt Nõva kanti. Peamine seiklus kulmineerus sobiva laagriplatsi otsingul. Kohati muutus sõitmine isegi nii pingeliseks, et otsustati vahetada asfaldirehvid kruusarehvide vastu.

Mitu fotograafi on vaja selleks, et vahetada rehvi? Mida rohkem seda lõbusam.

Hoolimata faktist, et mõned fotoklubi liikmed olid mõni aasta tagasi Nõva kandis juba seigelnud, oli siiski avastamisrõõmu uute kohtade näol kõigi jaoks.

Leitud laagriplatsist paremat kohta enam olemas ei ole – selles võib kindel olla. Isiklik järv, sild, paadisild, poolsaar ning luik – see on rohkemat kui filmides kunagi nähtud on. Lisaks eelmainitule ka täiesti personaalne päikeseloojang ning -tõus. Meie hinge ja vaimu eest hoolitsesid ka RMK vaprad tädid, kes õpetasid tule eest hoolitsema ja RMK metsas ellu jääma. Lisaks pildistamisele tegeleti ka kalastamisega ning kel ritva kaasas ei olnud, käis niisama ujumas.

Rebaste ristimise käigus puhuti täis kaks kummimadratsit, pildistati kompositsiooni ning kirjutati fotoklubi-teemalised luuletused.

Mõned tublimad jõudsid ka öösel magama, mõni üksik suutis ka veel telgi üles panna. Hommik kulus enamikel uuesti inimeseks saamiseks (ja natukene ka koristamiseks).Kui tõuseb kuu
Ja päiksesära
On jäänud eilset kaunistama,
Siis magama ei läe too Sass,
Kel taskus TTÜ fotopass.
Tal relvaks Canon-Nikon on
Ning sihiks konnast kuni supermodell.

Mis on äge fotoklubis?
Siin on 12 sõpra koos.
Hoopis parem kui pubis,
Siin on kõik täies hoos.

Kambakesi Nõval matkamas,
Kahekesi luiki toitmas.
Iga sammuga üle tõkke,
Fotoklubi ümber lõkke...

Sel väljasõidul ristiti ka rebaseid. Entusiastidena liitusid meie ridadesse Johan Viirok ja Rait Aguraijuja.

Pilte saab vaadata SIIT!
fotod: Rait Aguraiuja

Tagasi
webmaster